Zbulohet romanca e Rita Orës me aktorin e “SpiderMan”

0
606

Lidhjet e Rita Orës janë shumë të koemntuara në media dhe mesa duket ylli shqiptar nuk po gjen rehat. Së fundmi këngëtarj e njohur në mbarë botën po përflitet se ka nisur një lidhje të re me aktorin e njohur Andrew Garfield. Ky i fundit njihet ndryshe si ylli i filmit “Spider Man.” Burime pranë “Daily Mail” kanë konfirmuar se tashmë ka nisur një romancë mes dyshes dhe bëhet fjalë për një lidhje të vërtetë.

“Rita ka disa kohë që u ka treguar miqëve të saj për këtë lidhje. Por ditët e fundit ata janë afruar edhe më shumë me njëri-tjetrin dhe gjërat po bëhen serioze. Ndoshta është herët për të dalë në konkluzione por ata ndihen mirë në praninë e njëri-tjetrit dhe pëlqehen. Ajo që ia bën të vështirë marrëdhënien është largimi i shpeshtë për shkak të angazhimeve të mëdha që kanë të dy,”- shkruan I njëjti burim.

Garfield ka qenë në një lidhje me aktoren Emma Stone për gati 4 vite.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu