Të shumëkërkuarit e Kukësit, mes tyre edhe “Shota e Haklajve” (foto)

0
204

Policia e Kukesit ka bere publike listen me personat e shpallur ne kerkim. Ne listen e me te kerkuareve nga policia jane 15 persona, mes te cileve edhe Zylfie Haklaj, e akuzuar per vrasje dhe e denuar me 25 vite burg.

“Ja personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Kukësit. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”- apelon Policia e Shtetit

                

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu