Prezantuesit më të paguar të vitit, sipas “Forbes”

0
548

Siç ka publikuar listën e milionerëve të vitit, reperëve më të paguar, revista “Forbes” këtë radhë ka sjellë një listë me moderatorët më të paguar në botë. Sigurisht që në mendje tuaj vjen emri i prezantueses së “Ellen show”, Ellen DeGeneres por në fakt nuk është ajo më e paguara.

Listën e kryeson Judge Judy Sheindlin e cila moderon “Judge Judy show” dhe këtë vit ka fituar 147 milionë dollarë. E dyta në rend është Ellen Degeneres, e cila ka fituar 87 milionë e 500 mijë dollarë, i treti është Dr, Phil i cili ka fituar plot 77,500,000 dollarë. Ndërsa dy të fundit janë Ryan Seacrest dhe Steve Harvey.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu