Parakalimi “fashion” sot në Kuvend i deputeteve (foto)

0
210

Kuvendi i Shqipërisë miratoi me 75 vota pro projektligjin për mbylljen e lojërave të fatit dhe projektligjin për mbrojtjen e të miturve nga alkooli.

Seanca e sotme ishte e qetë ku opozita zgjodhi sërish mos bëhej pjesë.

Ndërkohë, fotografi Agim Rama ka fokusuar disa prej momenteve kyçe ku vëmendjen e morën zonjat.

Ai ka shkrepur edhe disa poza në “selinë blu” që ndodhet krah sallës së Parlamentit ku deputetja Grida Duma ka zgjedhur të pozojë për të.

   

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu