Moderatorja flet për projektin e ri në kryeministri

0
83

Një tjetër personazh i dashur ishte sot në programin LIVE të paradites në IN Tv ‘Trokit”. Moderatori Ermal Peçi mirëpriti në studio Anjeza Majën, të cilën së fundmi e shohim jo vetëm në ‘Dance with me’ por dhe në faqen zyrtare të kryeministrit Rama më një rubrikë të përjavshme. Sa e përfshirë është në këtë projekt? Si reagoi zoti Rama pas rubrikës së parë?

Çfarë dëshiron më shumë Anjeza nga kjo sfidë e saj profesionale? ‘Më pëlqen shumë ky projekt, besoj do e mbaj gjatë. Ky projekt ka disa muaj për të cilin punohet. Duam të zgjidhim kauzat sociale, ndaj titulli është ‘E zgjidha’. Reagimi? E pritën shumë mirë, edhe stafi i bashkëqeverisjes edhe stafi kryeministror’. Ndiqet hap pas hapi deri sa del në faqen e kryeministrit’. Ermali e pyeti nëse druhej që ky projekt do ta përcetonte si një figurë pro qeverisë teksa pa mëdyshje Anjeza thotë se dëshiron më shumë të ndihmojë njerëzit. Sipas saj gjithçka është në fokusin njerëzor. Si reaguan miqtë, familjarët? Komentet në faqen e Ramës i ka lexuar? Si do të vijoj projekti? Ndiqni videon për më shumë informacione.

 

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu