Modelja zhvishet në xhami, provokon muslimanët (foto)

0
158

Modelja belge, e cila vitin e kaluar u arrestua në Egjipt për shkak të shfaqjes lakuriq, ka shkaktuar polemika të mëdha edhe në Turqi.

Marisa Papen ka zemëruar besimtarët mysliman pasi që në xhaminë Aja Sofia të shtetit turk hoqi mbulesën dhe shfaqi lakuriq një pjesë të trupit.

“Ndryshe nga Egjipti, këtë herë nuk kemi bërë ndonjë plan. Ne erdhëm pa ndonjë përgatitje, vetëm me një imagjinatë të pafund”, tha Marisa.

 

View this post on Instagram

 

Hagia Sophia – Praying for Equality (attempt#2 – seems as IG is ruled by religious fools too)

A post shared by Fan Page for MARISA PAPEN (@marisapapen.for.real) on

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu