Miliarderi iranian nuk e harron këngëtares shqiptare

0
606

Lidhja e këngëtares shqiptare Morena Taraku me iranianin Sasha Sobhani u përfol shumë gjatë në media. Ky i fundit u bë një personazh i njohur për showbizin shqiptar, falë kësaj lidhjeje dhe filloi të vinte shumë shpesh si në Kosovë dhe në Shqipëri, pasi i pëlqente jeta e natës këtu.

Gjithsesi pavarsisht se dyshja u ndanë me shumë konflikte, Sasha mesa duket nuk e harron dot Morenën. Miliarderi iranian ka publikuar një video në Instastoryn e tij, teksa dëgjohet në sfond kënga e ish-të dashurës së tij me titull “Amore”. Sobhani ka filmuar hotelin ku po qëndron dhe kjo gjë duket si një dedikim për Morenën.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu