Miliarderi iranian nuk e harron këngëtares shqiptare

Lidhja e këngëtares shqiptare Morena Taraku me iranianin Sasha Sobhani u përfol shumë gjatë në media. Ky i fundit u bë një personazh i...

Zbulohet romanca e Rita Orës me aktorin e “SpiderMan”

Lidhjet e Rita Orës janë shumë të koemntuara në media dhe mesa duket ylli shqiptar nuk po gjen rehat. Së fundmi këngëtarj e njohur...

Aktori nga Shkodra në filmin e fundit me Will Smith

Ai është mjaft i njohur pasi ka marrë pjesë në disa projekte të ndryshme në filma hollivudian. Marko Caka së fundmi ka marrë një...

Zbulohet letra e Elvana Gjatës për prokurorinë

Ndërkohë që shumë ndjekës dhe fansa të saj filluan të mendonin se nuk do ta shihnin apo nuk do të dëgjonin të flitej më...

Si u bë Missi mbretëreshë e Malajzisë (foto)

Ish-Miss Moska në vitin 2015, Oksana Voevodina, është martuar me mbretin e Malajzisë, Muhammadin V. Para se të martohej me 49-vjeçarin, 25-vjeçarja u konvertua në...

Njeriu më i pasur në Shqipëri hap profil në Instagram (foto)

Saimir Mane është një nga sipërmarrësit më të mëdhenj shqiptar dhe pronar i një grupi të investimeve private. Aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi...

Kim Kardashian flet për videon porno

Ajo është një nga femrat më me influencë në botë në ditët e sotme përsa i përket trnedeve më të fundit të veshjeve dhe...

Zyrtarizohet lidhja e aktorit të njohur të humorit (foto)

Dyshja janë përfolur shumë herë se janë në një lidhje, por nuk kishin dalë publikisht deri tani. E dashura e aktorit të humorit, Gaz...

Elvana Gjata ndërmerr veprimin drastik (foto)

Pas masakrës që ndodhi më 4 tetor në një lokal në zonën e ish-Bllokut, në të cilën u përfshi dhe i fejuari i saj,...

Xhemi rikthehet shumë aktive në Instagram

Është një nga prezantueset më të dashura, e cila ka nisur të jetë gjithnjë edhe më aktive në rrjete sociale. Këtë herë Xhemi Shehu ka...

Artikujt e fundit

Gatime ndryshe nga fëmijët me aftësi ndryshe te “Rapsodia”

Fëmijët me aftësi ndryshe të qendrës “Trëndafilat” në Lezhë kanë realizuar gatime shumë të veçanta, të asistuar nga shefi i mirënjohur i kuzhinës, Alfred...

Protesta, policia procedon 25 persona

Pas protestës së studentëve Policia ka proceduar penalisht 25 persona mes tyre këngëtari Robert Aliaj, profesori Edmond Tupe si edhe aktivistë të...

Abuzime me pronat, burg për ish kreu i hipotekës Korçë dhe katër punonjësit

Gjykata e Korçës ka lënë nën masën e sigurisë arrest me burg 5 personat e arrestuar për shpërdorim detyre, pasi falsifikuan dokumenta...