Fotolajm/ Vettingu si provimet e maturës

Gjyqtarja Marçela Shehu, ka kaluar me sukses “sitën” e Vettingut dhe është konfirmuar në detyrë. KPK ka mbajtur seancën sot dhe ka thënë se Shehu...

Fotolajm/ Ironia e bizneseve: “Duam qeveri Rama-Basha, si më 18 maj”

Biznesi i vogël ka ulur qepenat sot, në shenjë proteste për taksat. Protestës së tyre i është bashkuar edhe PD, e cila kërkon të përfitojë...

Pas ndarjes nga Gigi, Zayn i dedikon tatuazh

Fansat e Zayn Malik janë shokuar pasi ky i fundit pranoi publikisht se i kishte dhënë fund romancës dy-vjeçare me modelen seksi Gigi Hadid. Pas...

Imazhet e skanerit me rreze X, shfaqin emigrantët e fshehur në rezervuarin e karburantit...

Imazhet e skanerit me rreze X të publikuara nga autoritetet greke, shfaqin emigrantët e fshehur në rezervuarin e karburantit të kamionit, duke shpresuar se...

Modelja shfaqet gjysmë e zhveshur në plazhet e Spanjës

Modelja Beth Morgan nuk e ka problem fare të shfaqet gjysmë e zhveshur në publik. Pas realizimit të një seti fotografik topless duke bërë...

Artikujt e fundit

Gatime ndryshe nga fëmijët me aftësi ndryshe te “Rapsodia”

Fëmijët me aftësi ndryshe të qendrës “Trëndafilat” në Lezhë kanë realizuar gatime shumë të veçanta, të asistuar nga shefi i mirënjohur i kuzhinës, Alfred...

Protesta, policia procedon 25 persona

Pas protestës së studentëve Policia ka proceduar penalisht 25 persona mes tyre këngëtari Robert Aliaj, profesori Edmond Tupe si edhe aktivistë të...

Abuzime me pronat, burg për ish kreu i hipotekës Korçë dhe katër punonjësit

Gjykata e Korçës ka lënë nën masën e sigurisë arrest me burg 5 personat e arrestuar për shpërdorim detyre, pasi falsifikuan dokumenta...