“Ishulli i Seksit” me prostituta dhe drogë pa limit

0
593

Një prej meshkujve që prenotoi biletën 5 mijë dollarëshe për të shkuar në “Ishullin e Seksit” në Karaibe ka treguar nëse vërtetë ka drogë pa limit dhe orgji seksuale.

Ai zbuloi se çdo klient zgjedh dy vajza latine që kalojnë gjithë pushimin me to dhe i plotësojnë çdo dëshirë seksuale.

Ryan është 33 vjeç që punon si dentist në Nju Jork dhe zgjodhi të shkojë në Ishull për të provuar diçka ndryshe. Ai tha se orgjitë fillonin vetëm pak minuta pasi 30 klientët hipnin në jahtin luksoz me 60 femra.

Babai i dy fëmijëve zbuloi se droga dhe stimulantët seksualë ishin në dispozion. Ndër të tjera, çdo mashkull lejohet të kishte 15 femra njëherësh për një orë.  Ndër klientët, përfshiheshin edhe yje të njohur popi, por që zgjedhin të mos pranojnë se marrin pjesë në festa të tilla.

Ryan ishte ndër të shumtët klientë profesionistë nga mosha 25 dhe 50 vjeç. Gjysma e tyre ishin të martuar.

Gjithçka që u ishte premtuar realizohej në katër ditë. Shfaqjet seksuale, festat në jahte luksoze dhe drogërat e të gjitha llojeve mund ti përdorte çdo klient.

Të gjithë ata që kishin blerë biletën u ‘mashtruan’ nga reklamimi në faqen e internetit ku thuhet se 60 femrat në ishull janë për të bërë meshkujt të ndihen si mbretër.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu