Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kombeve

0
517

Në Dublin janë përcaktuar ditën e sotme çiftet gjysmëfinaliste të Ligës A të Ligës së Kombeve. Portugalia do të ketë përballë Zvicrën, ndërsa Holanda do të përballet me Anglinë.

Ndeshjet do të zhvillohen në datë 5 dhe 6 qershor të vitit të ardhshëm në Portugali. Ndeshjet do të zhvillohen në Porto dhe Guimaraes. Finalja do të zhvillohen në 9 qershor të 2019.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu