Halili: “Humbëm prapë, në janar do përforcohemi!”

0
99

Presidenti i Tiranës, Refik Halili i zhgënjyer pas ndeshjes së sotme u shpreh se kishte besim se mund t’ia dilnin për të thyer tabunë, por në fund nuk ndodhi një gjë e tillë.

“Nuk më vjen mirë, por ky është futbolli. Ja që humbën edhe këtë herë. Shpresojmë që në janar të bëjmë ndonjë përmirësim dhe të ndryshojmë në fazën e dytë. Shpresuam që sot të kishim ndryshime, por nuk ia dolëm”, tha Halili.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu