Eranda Libohova flet për dashurinë e humbur

0
649

Eranda Libohova është një nga këngëtaret shqiptare që publiku e do për muzikën e saj dhe e vlerëson gjithashtu. Por këtë radhë Eranda ka rrëfyer një pjesë të dhimbshme të jetës së saj, periudhën kur ka marrë plagët e dashurisë.

E ftuar në “Siluetë”, këngëtarja tha se ai (Ish i dashuri) ishte larguar drejt Amerikës dhe ajo vetëm qante duke dëgjuar Tony Braxton.

“Jam plagosur një herë në jetën time. Qaja dhe dëgjoja Toni Braxton, pasi ai iku në Amerikë,”- u shpreh këngëtarja.

KOMENTO

Please enter your comment!
Ju lutem vendosni emrin tuaj këtu